Новини

Завтра на майдані Незалежності відбудеться прощання із Героєм Миколою Неживим

Прощання із Героєм Миколою Миколайовичем Неживим (позивний «Механ») відбудеться 11 квітня о 12.00 на майдані Незалежності.

Поховають загиблого військовослужбовця на Алеї Слави, що на кладовищі у мікрорайоні Ракове.

Запрошуємо хмельничан віддати шану Героєві російсько-української війни Миколі Миколайовичу Неживому.

Довідково

Микола Миколайович народився 16 вересня 1961 року в с.Перчуново, Новоукраїнського району, Кіровоградської області. Там закінчив школу і вступив до Миколаївського училища. Служив у лавах Збройних Сил України. За розподілом потрапив до Хмельницького, де й залишився після завершення військової служби. Після цього працював на приватних підприємствах.

У 2014 році після Революції Гідності, коли почали формуватися добровольчі батальйони, у квітні Микола Миколайович продав власне авто, щоб придбати військове спорядження та вступив до лав батальйону «Айдар».

28 квітня 2015 року підписав контракт з 93-ю бригадою до кінця особливого періоду. Після виведення 93-ї бригади із зони бойових дій на пункт постійної дислокації «Механ» перевівся у 54-у бригаду та знову вирушив на Схід. Брав участь у боях за Світлодарську дугу. Коли 54-у бригаду вивели із зони АТО на ППД перевівся у 46-й розвідувальний батальйон, служив там до 6 січня 2018 року. Повернувся до Хмельницького для проходження лікування та реабілітації. Після цього 2 лютого 2019 року знову підписав контракт із 93-ю бригадою та вирушив до зони проведення бойових дій.

8 квітня о 6.00 ранку під час потужного ворожого обстрілу отримав смертельне осколкове поранення у шию.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!