Рішення міської ради

Звернення №2

 

Президенту України

Зеленському В.О.

 

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

 

Прем’єр-міністру України

Гончаруку О.В.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Хмельницької міської ради, стурбовані ситуацією, яка склалася при нарахуванні пільг та житлових субсидії на житлово-комунальні послуги.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, встановлюється соціальна норма, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.

Відповідно до пункту 3 постанови, у разі використання природного газу для індивідуального опалення, соціальна норма становить 4 куб. метра природного газу на 1 кв.м. опалюваної площі на місяць в опалювальний період. Для опалення приміщення та підтримання комфортного рівня температури взимку пільгового обсягу газу недостатньо для найвразливіших верств населення, таких як ветерани війни та праці, люди похилого віку та особи з інвалідністю, тому одержувачі пільг та субсидій самостійно сплачують досить значні кошти для обігріву свого житлового приміщення, маючи основним джерелом доходу мізерні пенсії.

Тому, депутати Хмельницької міської ради звертаються до Вас щодо збільшення соціальної норми природного газу для індивідуального опалення при наданні пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги та встановлення соціальної норми використання природного газу для індивідуального опалення на рівні 5.5 куб.м. природного газу на 1 кв.м. опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

 

Звернення прийняте на черговій тридцять четвертій сесії Хмельницької міської ради 9 жовтня 2019 року.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!