Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№35 від 23.12.2020 р.

 

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9 «Про встановлення соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції, учасникам Революції Гідності, які отримали ушкодження здоров’я, факт участі яких встановлено Міжвідомчою комісією з питань встановлення факту участі осіб у Революції Гідності, членам сімей загиблих під час участі в Революції Гідності та сімей, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», а саме:

1.1. Визнати таким, що втратив чинність Додаток 1 до рішення «Порядок надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції - мешканцям м.Хмельницького».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!