Новини

Відбудеться засідання постійної комісії

29 січня о 10.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

1. Про розгляд проекту рішення «Про припинення права користування частинами земельних ділянок та надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (Масловський В.А.)

2. Про розгляд проекту рішення «Про припинення права користування частинами земельної ділянки, припинення права оренди частиною земельної ділянки, надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (Бондар А.Е.)

3. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Шимілін О.В.)

4. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Іванчук С.О.)

5. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Анічкіна З.Ф.)

6. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Чайка М.Й.)

7. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Купчишин П.І.)

8. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Кустіцький А.А.)

9. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Вавринюк В.В.)

10. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці зі зміною категорії земель» (Яворська Л.Ю.)

11. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці зі зміною категорії земель» (Гринчук В.К.)

12. Про розгляд проекту рішення «Про надання громадянину дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» (Бариш Д.Г.)

13. Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення»

14. Про розгляд проекту рішення «Про укладення договорів оренди землі на новий строк та зміну коду КВЦПЗ земельних ділянок» (Мельник О.П.)

15. Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на поділ земельних ділянок»

16. Про розгляд проекту рішення «Про передачу земельних ділянок в державну власність»

17. Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), надання дозволу на поділ та об’єднання земельних ділянок та втрату чинності пункту рішення міської ради» (Грігоришен А.І.)

18. Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), надання юридичним особам згоди на відновлення меж земельних ділянок, поділ земельних ділянок» (Садівниче товариство «Радуга»)

19. Про розгляд проекту рішення» Про поновлення договорів оренди земельних ділянок шляхом укладання додаткових угод, зміну коду КВЦПЗ земельних ділянок, внесення змін в договір оренди землі» (Білінський В.Р.)

20. Про розгляд проекту рішення «Про розгляд юридичним особам згоди на відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (ПАТ «Видавництво «Поділля»)

21. Про розгляд проекту рішення «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення» (ТОВ «Євротрейд»)

22. Про розгляд проекту рішення «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення» (Варгатий  Ю.А.)

23. Про розгляд проекту рішення «Про припинення права користування земельними ділянками, розірвання договорів оренди землі за згодою сторін, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, надання земельних ділянок в оренду, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, внесення змін в договори оренди землі, рішення сесії міської ради та зміну кодів КВЦПЗ земельних ділянок» (ТОВ «Дельта С»)

24. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження переліку земельних ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами, встановлення стартового розміру орендної плати, стартової ціни продажу земельних ділянок, розміру гарантійного внеску та значення кроку лотів»

25. Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» (Біда О.Г.)

26. Про розгляд проекту рішення «Про надання юридичній особі згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» (ПАТ «Хмельницький завод ковальсько-пресового устаткування «Пригма-Прес»)

27. Про розгляд звернень громадян Гнатюк Л.М. та Мінчук М.В. (повторно) щодо відклику підписів на погодження меж земельної ділянки громадянину Романюку М.П. по прв. Рибацькому,17/1.

28. Про розгляд звернення громадянина Гавури О.С. (повторно) щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га по вул. Фельштинській,21/1А для ведення особистого селянського господарства.

29. Про розгляд звернення громадянина Мегеги Л.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з «для городництва» на «для ведення особистого селянського господарства» площею 0,0759 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Нижня Берегова,16а з метою передачі у власність.

30. Про розгляд звернення громадянки Куклюк Н.М. щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність у межах норм безоплатної приватизації для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: м.Хмельницький, по вул. Залізняка, 7/1 А.

31. Про розгляд звернення громадянки Рибак Н.С. щодо вирішення спірної ситуації стосовно оформлення у власність земельних ділянок площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та 0,43 га для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться в с. Пархомівці по вул. Подільській,47.

32. Про розгляд звернення ВП «Зеніт» щодо створення робочої групи для вирішення ситуації, яка склалась між ВП «Зеніт» та ТОВ «Карат»

33. Про розгляд звернення ТОВ «Приватна справа» щодо застосування коефіцієнту 3,6 при розрахунку розміру орендної плати за земельну ділянку площею 1142 кв.м з кадастровим номером 6810100000:16:007:0037, що розташована за адресою: м. Хмельницький, прс. Миру,69 оскільки на зазначеній земельній ділянці розміщене нежитлове приміщення (критий ринок змішаної торгівлі).

34. Про розгляд звернення громадянки Шумило Г.П. щодо надання в оренду земельних ділянок, що розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. Трудова,4/3Б, а саме:

- земельна ділянка площею 4488 кв.м. кадастровий номер 6810100000:18:002:0373;

- земельна ділянка площею 6447 кв.м. кадастровий номер 6810100000:18:002:0375;

- земельна ділянка площею 2911 кв.м. кадастровий номер 6810100000:18:002:0374.

35. Про розгляд звернення громадянина Гука Є.В. щодо розірвання договору оренди земельної ділянки, яка розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв АТО,19/1 у зв’язку із судовим рішенням Верховного суду.

36. Про розгляд звернення громадянки Гаєвської Ю.Г. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з «для городництва - землі сільськогосподарського призначення» на «для ведення особистого селянського господарства» площею 0,0763 га з кадастровим номером 6810100000:02:006:0533, яка розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Вишнева.

37. Про повторний розгляд рішення Хмельницького окружного адміністративного суду щодо повторного розгляду заяви громадської організації «Хмельницька міська спілка інвалідів війни та учасників Антитерористичної організації» щодо виділення земельної ділянки по вул. Озерній,11/1 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

38. Про розгляд звернення громадянки Грінкевич Т.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1166 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Південна з метою передачі в оренду для городництва.

39. Про розгляд звернення громадської організації «Хмельницька обласна організація інвалідів-працівників правоохоронних органів» щодо припинення права оренди земельною ділянкою площею 5000 кв.м кадастровий номер 6810100000:03:004:0137, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Старокостянтинівське шосе, 20/6 у зв’язку із закінченням будівництва.

40. Про розгляд звернення ПМП «Катрин» щодо надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 4500 кв.м по вул. Свободи,16/1 кадастровий номер 6810100000:03:008:0006 у зв’язку з необхідністю внесення виправлених відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

41. Про розгляд звернення громадянина Галкіна Г.Я. щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0960 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Купріна,57/1 з кодом 03.15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для обслуговування торгово-офісних приміщень з прибудовою майстерні) з метою передачі її в оренду.

42. Про розгляд звернення ПП «Укрстандарт Плюс» щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки та координат поворотних точок площею 2400 кв.м з кадастровим номером 6810100000:07:004:0037 по вул. Купріна,65.

43. Про розгляд звернення ПП «Укрстандарт Плюс» щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки та координат поворотних точок площею 2615 кв.м з кадастровим номером 6810100000:07:004:0111 по вул. Купріна,65.

44. Про розгляд звернення громадянина Флінта А.О. щодо призупинення процедури поділу земельної ділянки по вул. Трудовій,9/2А з кадастровим номером 6810100000:18:003:0027 до вивчення усіх матеріалів та обставин справи та щодо надання йому в оренду земельної ділянки по вул. Трудовій 9/2А площею 0,15 га у зв’язку з переходом права власності на майно - об’єкту незавершеного будівництва, АГНКС (автомобільна газова наповнювальна компресорна станція) з об’єктами сервісу – СТО, мийка, магазин продовольчих та непродовольчих товарів, кафе готовністю 20%.

45. Про розгляд звернення громадянина Попова О.О. щодо повторного розгляду питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0028 га, що розташована в дворі будинку по вул. Шевченка,52 для будівництва індивідуального гаража.

46. Про розгляд звернення АТ «Хмельницькобленерго» щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0184 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії – обслуговування ЗТП-22 з метою передачі її в користування АТ «Хмельницькобленерго» на умовах оренди.

47. Про розгляд звернення АТ «Хмельницькобленерго» щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0110 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна, а саме: трансформаторна підстанція КТП-867 з метою передачі її в користування АТ «Хмельницькобленерго» на умовах оренди.

48. Про розгляд звернення АТ «Хмельницькобленерго» щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га, що розташована за адресою: с. Черепівка для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії для обслуговування КТП-202 з метою передачі її в користування АТ «Хмельницькобленерго» на умовах оренди.

49. Про розгляд звернення АТ «Хмельницькобленерго» з проханням переглянути розмір орендної плати за земельні ділянки, а саме: площею 0,0064 га з кадастровим номером 6825089600:01:001:1879, яка знаходиться за адресою: Хмельницька обл., с. Шаровечка; площею 0,0048 га з кадастровим номером 6825089600:01:002:1109, яка знаходиться за адресою: Хмельницька обл., с. Шаровечка, вул. Сапунова,15/2  для обслуговування закритих трансформаторних підстанцій №231,4 та встановити відсоткову ставка орендної плати в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок на рік.

50. Про розгляд звернення громадянки Василишиної С.М. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0156 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Гарнізонна,4/1 для обслуговування нежитлового приміщення з метою надання її в оренду.

51. Про розгляд звернення Обслуговуючого кооперативу «Торгово-офісний центр «Домінант» щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0490 га з кадастровим номером 6810100000:01:003:0181, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна,12 для обслуговування торгово-офісного центру у зв’язку із необхідністю внесення змін у координати поворотних точок меж земельної ділянки та угіддя у відомості Держаного земельного кадастру.

52. Про розгляд звернення ТОВ «Євротрейд Експо» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5464 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Купріна,54/1 під приміщення офісу з метою отримання її в оренду.

53. Про розгляд звернення громадянки Броцької Л.М. щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0200 га з кадастровим номером 6810100000:04:003:0306, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Заводська,24 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) з метою передачі її у власність.

54. Про розгляд звернення громадянина Жмерика П.О. (учасника бойових дій) щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га, яка розташована в садівничому товаристві «Будівельник» (реєстраційний №23652857) по вул. Молодіжній з метою передачі безоплатно у власність для ведення садівництва та звернення  голови садівничого товариства «Будівельник» щодо виділення земельної ділянки на території садівничого товариства площею 0,12 га по вул. Молодіжній громадянину Жмерику П.О.

55. Про розгляд звернення громадянки Ліщук В.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0296 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Платона Майбороди,8 для ведення особистого селянського господарства.

56. Про розгляд звернення громадянка Муругової О.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0035 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Паркова,6/1-А, бокс 1 для будівництва індивідуального гаража з метою передачі її у власність.

57. Про розгляд звернення громадянки Пилип»юк О.Д. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, на землях садівничого кооперативу «Степок».

58. Про розгляд звернення громадянки Бакуліч Г.Ф. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) площею 0,0296 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Лісова для ведення особистого селянського господарства з метою передачі її у власність.

59. Про розгляд звернення громадянки Баранюк О.М. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) площею 0,1000 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Зеньковського для ведення особистого селянського господарства з метою передачі її у власність.

60. Про розгляд звернення громадянки Випірайленко Т.Є. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) площею 0,0400 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький для ведення особистого селянського господарства з метою передачі її у власність.

61. Про розгляд звернення громадянина Шаргородського В.А. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) площею 0,0400 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Короленка,66 для ведення особистого селянського господарства з метою передачі її у власність.

62. Про розгляд звернення громадянки Гнатюк Т.О. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) площею 0,0066 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Короленка,66 для ведення особистого селянського господарства з метою передачі її у власність.

63. Про розгляд звернення громадянки Шмігельської К.Л. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) площею 0,0912 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. С.Бандери,45 для ведення особистого селянського господарства з метою передачі її у власність.

64. Про розгляд звернення громадянки Козак Н.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) площею 0,1000 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Заярна,15 для ведення особистого селянського господарства з метою передачі її у власність.

65. Про розгляд звернення громадянки Дуди В.В. щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0402 га з кадастровим номером 6810100000:14:001:0282, що розташована за адресою: м. Хмельницький, пров. П»яскорського,27 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  з метою передачі її у власність

66. Про розгляд звернення громадянки Шевченко С.О. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0571 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, прв. Зеньковського для ведення особистого селянського господарства.

67. Про розгляд звернення ПРБП «Комунбуд» щодо повторного розгляду питання про припинення права оренди земельної ділянки площею 0,2555 га з кадастровим номером 6810100000:01:004:0642, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля,110 з подальшим внесенням змін в договір оренди №234/01 від 28.08.2017р.

68. Про розгляд звернення ТОВ «Трансміськбуд» щодо повторного розгляду питання про припинення права оренди земельної ділянки площею 0,4347 га з кадастровим номером 6810100000:17:002:0226, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Кармелюка,3В з подальшим внесенням змін в договір оренди №1454/01 від 06.12.2016р.

69. Про розгляд звернення ПАТ «Катіон» щодо надання згоди на відновлення меж земельної ділянки згідно державного акту серії ІІ-ХМ №001317 №897 від 13.01.1999р. на право постійного користування землею.

70. Про розгляд звернення громадянки Чернецької В.Ю. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0281 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Полігонна для ведення особистого селянського господарства.

71. Про розгляд звернення ОСББ «Затишний 2018» щодо відмови у задоволенні заяви ПП «Будремпроект-Стандарт» від 09.12.2020 про внесення змін в графу 2 пункту 1 рішення 49 сесії міської ради від 08.04.2015 року №42.

72. Про розгляд звернення ТОВ «Хмельницька універсальна компанія» щодо розірвання договору оренди землі №681010004000505 від 03.05.2012 в зв’язку з порушенням ТОВ «Продторг» умов договору та знесення самочинно збудованих об’єктів нерухомого майна, що розміщені за адресою: м. Хмельницький, прв. Купріна,15.

73. Про розгляд звернення громадянина Якімцова В.А. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 13/4, гаражний кооператив «Співдружність», бокс №466 для будівництва індивідуального гаража.

74. Про розгляд звернення громадянина Цаави О.М. щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 900 кв.м з кадастровим номером 6810100000:03:003:0031, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська,26 під незавершене будівництво об’єкту громадського харчування та офісних приміщень.

75. Про розгляд звернення ТОВ «ХЕППІ ГАРДЕН» щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 8500 кв.м з кадастровим номером 6810100000:37:001:0026, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Пархоменка,3/2 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

76. Про розгляд звернення ТОВ «Веснянка» щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 659 кв.м з кадастровим номером 6810100000:01:005:0164, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка,55 для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької діяльності.

77. Про розгляд звернення громадянки Галюк О.М. щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 600 кв.м з кадастровим номером 6810100000:01:010:0020, що розташована за адресою: Хмельницька обл., с.Богданівці, вул. Миру,1 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

78. Про розгляд звернення громадянина Петровського С.Б.  щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 80 кв.м з кадастровим номером 6810100000:04:003:0163, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка,66 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

79. Про розгляд звернення громадянина Петровського С.Б.  щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 144 кв.м з кадастровим номером 6810100000:04:003:0021, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка,66 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

80. Про розгляд звернення громадянина Гутника С.О. щодо зміни коду КВЦПЗ земельної ділянки площею 0,0964 га, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул Лікарняна, 3/1, кадастровий номер 6810100000:08:001:0217 з «03.15» на «02.10».

81. Про розгляд звернення Департаменту освіти та науки щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, з кадастровим номером 6810100000:17:001:0280, що розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Кармелюка,4/2 загальною площею 0,6398 га з метою поділу на 2 земельні ділянки, а саме: діл. №1 – площею 0,1597 га, діл. №2 – площею 0,4801 га.

82. Про розгляд проекту рішення «Про повторний розгляд звернення громадянки Олійник Олени Миколаївни щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у місті Хмельницькому».

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!