Новини

«Хмельницькводоканал» отримав обладнання від міжнародної організації

Міське комунальне підприємствро «Хмельницькводоканал» отримало 12 глибинних насосних агрегатів різної потужності (11, 26 та 30 кВт ) та стільки ж комплектів кабельної продукції для їх підключення завдяки допомозі міжнародної організації IOM Ukraine.

Глибинні насосні агрегати призначені для забезпечення стабільної подачі чистої води, насос дає можливість викачувати воду зі свердловини. Пристрій складається з цільного корпусу, двигуна і насосної частини. Для того, щоб глибинний насос довго працював без обслуговування, його корпус виготовляють з нержавіючої сталі та інших стійких до корозії матеріалів.

Насосні агрегати будуть встановлені на свердловинах Чернелівського та міських водозаборів, що в значній мірі підвищить стабільність та якість водопостачання міста Хмельницького.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!