Рішення міської ради

Про надання згоди на укладення договорів суборенди земельних ділянок

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№65 від 12.12.2012 р.

 

 

Про надання згоди на укладення договорів суборенди земельних ділянок

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду публічному акціонерному товариству “Домобудівний комбінат” на укладення із приватним підприємством “Буд Кепітал Менеджмент” договору суборенди земельної ділянки площею 0,25 га по вул.Ковпака,11.

2. Установити, що умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватися умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому, а строк договору суборенди не може перевищувати строку, визначеного договором оренди землі.

3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця, начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Самишкіна С.О.

4. Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!