Проекти рішень міської ради

Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів – Схід»

 

Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів – Схід»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою збалансованого розвитку Хмельницької міської територіальної громади та досягнення цілей сталого розвитку, що затвердженні резолюцією Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: Порядок денний в області сталого розвитку на період до 2023 року» від 25 вересня 2015 року, міська рада

 ВИРІШИЛА:

1. Приєднатися до європейської ініціативи «Угода мерів – Схід» (Covenant of Mayors for Climate and Energy Eastern Partnership), зміст якої додається (додаток 1).

2. Уповноважити міського голову Симчишина Олександра Сергійовича від імені Хмельницької міської ради підписати угоду за формою приєднання (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покладаю за собою.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

File link
Size: 369 КБ
Extension: pdf
File link
Size: 396 КБ
Extension: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!