Ще одна приємна звістка надійшла зі Львова. Тут з 8 до 12 квітня проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. На цьому етапі в олімпіаді брали участь понад 120 учнів 8-11 класів з усіх областей України.
Учениця 8 класу нашого ліцею №10 Анастасія Манзюк здобула ІІІ місце.
Анастасія старанно готувалася до цього випробування. Допомагала їй вчителька біології Бітюк Марина Юріївна. Спільна праця винагороджена почесним призовим місцем.