10 квітня в Спортивно-культурному центрі «Плоскирів» відбулось нагородження переможців конкурсу малюнків, приуроченого до Всесвітнього дня здоров"я.
Переможці конкурсу :
1 місце - Капучак Каріна - 7-Б, СЗОШ 29,
2 місце - Мазорук Богдана - 8-А клас, СЗОШ 27,
3 місце - Сівачук Аліна - 9 клас Давидковецька ЗОШ І-ІІІ ст.,