Новини

Кризова кімната: що це, де і для кого

У Хмельницькій громаді діють кризова кімната та притулок, де постраждалі від домашнього насильства можуть отримати не лише безпечний тимчасовий прихисток, а й фахову допомогу.
У кризовій кімнаті можна перебувати від 10 до 20 діб. У притулку — до шести місяців. Там надають базові речі, продукти, допомагають відновити документи, отримати юридичну та психологічну підтримку, а також знайти роботу або постійне житло.
Адреси кризової кімнати та притулку не розголошуються задля безпеки постраждалих. 
Хто має право на перебування:

•    особи, направлені структурним підрозділом місцевої держадміністрації, виконавчим органом сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, або уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром соціальних служб чи мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим особам;
•    неповнолітні, які перебувають або перебували у шлюбі;
•    діти разом з одним із батьків або законним представником.

У разі потреби звертайтесь до комунальної установи «Центр запобігання та протидії насильству» Хмельницької міської ради, вул. Перемоги, 10Б
Телефон: 093 565 57 10

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!