Новини
Ветеранська платформа. Кроки до інтеграції і підтримки
«У ході ветеранської платформи “Пліч-о-пліч” говорили про те, як громада інтегрує ветеранів у цивільне життя. Учасники - ветерани, діючі військові, психологи, центральна і місцева влада.
Дякую "Ветеранському простору" за цей діалог і можливість почути ветеранів, їхні родини, родини полеглих, полонених, зниклих безвісти без посередників.
Ми вже маємо хороші приклади ветеранського бізнесу, реалізації колишніх військових у громадському секторі, роботі в наших комунальних закладах з самими ж ветеранами.
Розуміємо, що в майбутні десятиліття вся життєдіяльність міста має бути переформатована з врахуванням інтересів ветеранів та їхніх родин. У цьому ж ракурсі формуємо нову стратегію розвитку Хмельницької громади.
У форматі "Відкритого мікрофону" мене запитували про можливості для ветеранів, про інфраструктуру, пандуси тощо. Занотував цікаві ідеї - наприклад, щодо проведення "ветеранських днів" у мікрорайонах міста для інформування родин військових про можливості та послуги, проведення "Школи місцевого самоврядування" для ветеранів тощо.
Наш пріоритетний проєкт - Центр психічного здоровʼя і реабілітації. Вже маємо його візуалізацію, готуємося робити проєктні документи, будемо будувати якнайшвидше.
Ветерани та їхні родини кажуть, що не завжди проінформовані про можливості, які мають. Тому дуже прошу - якщо у вашій сімʼї є військовий - стежте за сторінками нашого комунального закладу "Ветеранський простір", за офіційними ресурсами міської ради. Для вас працюють психологи, юристи, тут завжди є актуальні оголошення про гранти, навчання тощо. У закладі працюють ветерани, члени родин полеглих військових тощо - ті, хто якнайбільше зацікавлений допомогти військовому.
https://www.facebook.com/share/169ujtC12U/
Працюємо далі…» - зазначив міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у мережі фейсбук.