Новини

1 березня у хмельницьких тролейбусах запрацюють нові валідатори

Від завтра у Хмельницькому розпочинає роботу новий оператор автоматизованої системи обліку оплати проїзду «СІТІ КАРД СИСТЕМ».

Нагадаємо, що договір із старим оператором завершився 1 лютого. Відповідно, Хмельницька міська рада повинна була провести конкурс і обрати нового оператора електронного квитка в місті. За результатами конкурсу ним став оператор автоматизованої системи обліку оплати проїзду «СІТІ КАРД СИСТЕМ». Сьогодні у Хмельницькому відбулася презентація нового оператора.

«Вже завтра ми починаємо роботу нової компанії в Хмельницькому. Всі валідатори будуть включені і працюватимуть - ми розпочинаємо тестовий період. Розраховуємо, що він триватиме місяць. Протягом березня також буде можливість оплатити проїзд за допомогою QR-коду від «Приватбанку», або готівкою у водія. Просимо усіх пільговиків уже валідувати свої квитки», - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук.

Протягом лютого в тролейбусах встановлювали нове обладнання. Тепер в кожному тролейбусі буде 3 валідатори (по одному на кожні двері). Валідатори мають функцію оплати банківською карткою, електронним квитком і телефоном.Валідатори будуть показувати суму знятих за проїзд коштів і залишок на рахунку. Важливо, що замінювати картки не потрібно, усі вони працюватимуть у новій системі.

Заступник директора ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» Інна Артемчук розповіла про саму компанію, продемонструвала роботу мобільного застосунку і терміналів.
Протягом березня-квітня у місті буде встановлено понад 20 терміналів для купівлі електронних квитків. Вже завтра їх можна згенерувати через мобільний додаток безкоштовно або ж купити в офісі компанії.

Якщо у вас виники питання стосовно роботи електронного квитка, можна звернутися до кол-центру за номером телефону: (093) 063-11-00 або до офісу «СІТІ КАРД СИСТЕМ», який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 71.

Працює офіс з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00.

Інформацію про роботу нового оператора можна знайти на офіційному сайті «СІТІ КАРД СИСТЕМ» або сторінці у мережі фейсбук.

Також нагадаємо, що період написання заяв щодо повернення коштів з електронних гаманців продовжили і тепер відповідні документи можна подати протягом березня.

Адреси за посиланням.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!