Новини

40 керівників навчальних закладів завершили навчання у «Школі освітнього управлінця»

«Педагоги мають постійно вчитися, інакше вони ніколи не наздоженуть час, у якому живуть. А їм треба бути попереду, бо виховують майбутнє.

Саме з такою думкою ми починали навчання у "Школі освітнього управлінця". Після завершення курсу вручив сертифікати 40 керівникам навчальних закладів міста. Плануємо вже і другий курс.

Проект реалізував Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Упродовж 4 місяців раз на тиждень керівники навчальних закладів зустрічалися щоби обмінюватися досвідом, вчитися, дискутувати. Кажуть - Школа управлінця мотивувала їх розвиватися та удосконалюватися.

Також завершилося навчання в Школі кадрового резерву освітніх управлінців, що відбувалося у форматі тижневого інтенсиву для 20 педагогів, відібраних комісією із 36 претендентів. Учасники прослухали 7 лекцій та мали стажування-зустріч на базі ЗДО 9 і Початкової школи 1. Згодом кожен представив і захистив власні проєкти.

Мета проєкту - наростити і сформувати кадровий потенціал освітніх управлінців. 

Працюємо далі…» - зазначив міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у мережі фейсбук.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!