Новини

400 дітей із багатодітних сімей отримали шкільне приладдя від громади

«"Готуємо дітей до школи" - вже традиційне дійство для багатодітних сімей громади, в яких виховується 4 і більше дітей.

Цьогоріч 400 діток із таких родин, в тому числі й внутрішньо переміщених, отримали від громади шкільне приладдя. На це з казни ми виділили 400 тис. грн.

Ну а щоби діти починали навчальний рік із гарним настроєм - організували для них показ мультфільму в нашому кінотеатрі ім.Шевченка.

Як педагог у минулому я певен - головне завдання педагогів та батьків у тому, щоби дитина йшла у школу із задоволенням. Ми не можемо зупинити війну, але нам під силу потішити діток новим яскравим шкільним приладдям і створити для них безпечні умови навчання та виховання.

Працюємо далі…» — зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!