Новини

Ансамбль «Калина» представив місто Хмельницький та Україну на 26-му Міжнародному дитячому фестивалі танцю в Болгарії

Зразковий ансамбль народного танцю «Калина» Центру національного виховання учнівської молоді (керівник – Інна Карачковська) представляв місто Хмельницький та Україну на 26-му Міжнародному дитячому фестивалі танцю «Завтрашній мир починається з сьогоднішньої дружби», який відбувся у місті-побратимі Хмельницького Сілістра (Республіка Болгарія) і тривав з 30 червня по 4 липня.

Цьогоріч у фестивалі брали участь 12 хореографічних колективів з Болгарії, Польщі, Сербії, Румунії, Польщі, Грузії та України. Під час фестивальних виступів ансамбль «Калина» презентував національне мистецтво українськими народними танцями «Скакуха», «Кущ калини», «Купальське марево», «Перескоки», «Поліські притупи», які глядачі завжди приймали з оваціями.

Організатори фестивалю забезпечили учасникам комфортне перебування, гарні емоції від спілкування між учасниками колективів з інших країн, знайомство з культурними традиціями інших народів. Також, діти відвідали з екскурсіями природознавчий музей «Сребарна» та культурно - історичні памʼятки міста Сілістра.

Поїздка відбулася завдяки міжнародній співпраці та Угоді про побратимство між містами Хмельницький і Сілістра.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!