Новини

Малюють серцем: як юні ізюмчани зобразили Хмельницький

У рамках національного проєкту з об'єднання громад-партнерів «Пліч-о-пліч» наприкінці травня відбувся конкурс-виставка дитячого малюнка «Що я знаю про місто Хмельницький / Що я знаю про місто Ізюм».

До участі долучилися учні мистецьких шкіл Хмельницького та Ізюму. Юні митці не лише вивчали історико-культурний простір міст, а й втілювали свої враження на папері – у художніх роботах, сповнених кольору, фантазії та тепла.

У підсумку конкурсу було представлено 108 робіт: 56 із Хмельницького та 52 — з Ізюма. Переможцями у Хмельницькому стали 16 учнів із Ізюму. Їхні картини — про наше місто, яким його побачили й відчули діти, що пережили окупацію, але не втратили ані надії, ані любові до краси.

Архітектура Хмельницького, його сквери й парки, річка Південний Буг, пам’ятники та портрети знаних особистостей — все це постає на дитячих полотнах. Роботи вражають яскравими барвами й життєствердним настроєм — вони не про війну, а про майбутнє, мрії та віру.

Паралельно хмельницькі школярі створювали свої бачення Ізюма — міста, яке пів року було під окупацією, але вистояло й відроджується. І зараз ці малюнки експонуються вже у самому Ізюмі — там мешканці впізнають знайомі краєвиди на картинах, створених юними художниками з Хмельницького.

Завітайте подивитись, як діти з міста Ізюм бачать місто Хмельницький  виставковому просторі біля Хмельницької художньої школи (вул. Проскурівська, 65).

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!