Новини

Перекриття вулиці Прибузької через забіг у вишиванках 24 серпня

У зв’язку із проведенням забігу у вишиванках, присвяченому пам’яті полеглого Захисника України Олексія Чернобая та всіх Героїв, з 07:30 год. до 11:00 год. 24.08.2025 буде здійснено перекриття вулиці Прибузької (на ділянці від перехрестя із вулицею Грушевського до перехрестя з вулицею Трудовою).
Автобуси маршруту № 5 «Вул. Волочиська - Лезневе» здійснюватимуть рух вулицями Трудовою, Заводською, Шевченка, Свободи та Подільською (в обох напрямках руху).

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!