ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 28 листопада 2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 28 листопада 2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання виконавчого комітету

28 листопада 2019 року     14.00 (зелена зала)

 

 

 1.  

Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності.

 1.  

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету.

 1.  

Про передачу в оренду нерухомого майна міської комунальної власності.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Подільській, 25.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Свободи, 3/1.

 1.  

Про розірвання договорів оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності підпунктів рішень виконавчого комітету, пунктів додатків до рішення виконавчого комітету та рішення виконавчого комітету.

 1.  

Про визнання таким, що втратив чинність підпункт 1.5 пункту 1 рішення виконавчого комітету від 11.07.2019 № 592.

 1.  

Про продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності.

 1.  

Про надання дозволу комунальному підприємству «Управляюча муніципальна компанія «Проскурівська» Хмельницької міської ради на передачу з балансу на баланс міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності нежитлового приміщення по вул. Кам’янецькій, 65.

Доповідає: Кшемінська Валентина Степанівна, в.о. начальника управління комунального майна

 1.  

Про подання на розгляд сесії міської ради звіту про виконання міського бюджету за 9-ть місяців 2019 року.

 1.  

Про внесення пропозиції на розгляд сесії міської ради про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2019 рік

 1.  

Про проект бюджету міста Хмельницького на 2020 рік та прогноз бюджету міста Хмельницького на 2021-2022 роки.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення пільги по сплаті земельного податку в січні – грудні 2020 року.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення пільги по сплаті земельного податку для комунальних підприємств міста у 2020 році.

 1.  

Про внесення пропозиції на розгляд сесії міської ради про встановлення міському комунальному підприємству по утриманню нежитлових приміщень пільги по сплаті земельного податку в січні-грудні 2020 року.

 1.  

Про внесення пропозиції на розгляд сесії міської ради про встановлення дитячо – юнацькій спортивній школі №1 пільги по сплаті земельного податку в січні – грудні 2020 року.

 1.  

Про внесення пропозиції на розгляд сесії міської ради про встановлення загальноосвітнім навчальним закладам міста Хмельницького пільги по сплаті земельного податку в січні – грудні 2020 року.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення для підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності міста, нормативу і порядку відрахування частини чистого прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету, та втрату чинності рішень міської ради.

 1.  

Про внесення пропозиції на розгляд сесії міської ради про здійснення запозичення для фінансування інвестиційного проекту.

Доповідає: Ямчук Сергій Миколайович, начальник фінансового управління

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про продовження терміну повернення поворотної фінансової допомоги комунальним підприємствам міста.

Доповідає: Нестерук Анатолій Макарович, заступник міського голови.

 1.  

Про квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради.

 1.  

Про затвердження спільного рішення адміністрації і профспілкового комітету прокуратури Хмельницької області про прийняття на квартирний облік за місцем роботи.

 1.  

Про зміну договорів найму на житлові приміщення.

Доповідає: Коростіль Анатолій Миколайович, завідувач відділу обліку та розподілу житлової площі

 1.  

Про визначення місця проживання малолітніх із батьком.

 1.  

Про державну реєстрацію народження покинутої дитини.

 1.  

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньому.

 1.  

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 1.  

Про надання малолітній статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 1.  

Про дозвіл на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні, неповнолітня

Доповідає: Сувілова Лариса Анатоліївна, заступник начальника служби у справах дітей

 1.  

Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 22.11.2018 року №894.

Доповідає: Ремез Сергій Степанович, начальник управління молоді та спорту

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії міської ради від 09.10.2019 № 25.

 1.  

Про надання дозволу управлінню охорони здоров’я Хмельницької міської ради на передачу з балансу на баланс комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Хмельницької міської ради приміщення амбулаторії.

 1.  

Про надання дозволу управлінню охорони здоров’я Хмельницької міської ради на передачу з балансу на баланс комунального підприємства «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради матеріальних цінностей.

 1.  

Про надання дозволу комунальному підприємству «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Хмельницької міської ради на передачу з балансу на баланс Хмельницької міської лікарні матеріальних цінностей.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження передавального акту Хмельницької міської лікарні.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження передавального акту Хмельницької міської інфекційної лікарні.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про збільшення розміру статутного капіталу, внесення змін до статуту та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико- санітарної допомоги № 1» Хмельницької міської ради».

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про збільшення розміру статутного капіталу, внесення змін до статуту та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико- санітарної допомоги № 2» Хмельницької міської ради».

 1.  

Про надання дозволу на психіатричний огляд та амбулаторну психіатричну допомогу малолітній без згоди батька.

Доповідає: Ткач Борис Васильович, начальник управління охорони здоров’я

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо внесення змін до рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31.10.2006 року № 2.

Доповідає: Стародуб Лідія Володимирівна, завідувач відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Комплексної програми «Піклування» в м. Хмельницькому на 2017-2021 роки.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення надбавки до пенсії партизанам та колишнім політв’язням і репресованим на 2020 рік.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення надбавки до пенсії членам сімей репресованих та реабілітованих на 2020 рік.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання дружинам (чоловікам) померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС додаткової пільги в розмірі 50% на оплату житлово-комунальних послуг (разом 100%) з січня по грудень 2020 року.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін в додаток до рішення 17 сесії Хмельницької міської ради від 20.09.2017 №7 та викладення його в новій редакції.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін в додатки 1, 2 до Програми підтримки сім’ї на 2016-2020 рр.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до «Програми соціальної підтримки учасників АТО, учасників Революції Гідності, бійців-добровольців АТО у м. Хмельницькому та членів сімей на 2018-2020 рр.

 1.  

Про затвердження кошторисного розрахунку та вартості безоплатного капітального ремонту житла Якубова Петра Йосиповича.

 1.  

Про затвердження кошторисного розрахунку та вартості безоплатного капітального ремонту житла Ратушного Леоніда Климовича.

 1.  

Про надання одноразової грошової допомоги громадянам – мешканцям м. Хмельницького (Андрушку М.Л.)

 1.  

Про надання одноразової грошової допомоги громадянам – мешканцям м. Хмельницького (Бахмацькій О.М.)

 1.  

Про надання одноразової грошової допомоги громадянам – мешканцям м. Хмельницького (Беренді Н.О.)

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Положення про порядок розрахунку за надані пільги на послуги зв’язку, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті, інших передбачених законодавством пільг, затвердженого рішенням шостої сесії міської ради від 18.05.2016 р. №17 зі змінами та Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян, затвердженого рішенням сьомої сесії міської ради від 20.07.2016 р. № 20 зі змінами».

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання сім’ям загиблих учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах додаткової пільги в розмірі 50% на оплату житлово-комунальних послуг з січня по грудень 2020 року.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції додаткової пільги в розмірі 50% на оплату житлово-комунальних послуг з січня по грудень 2020 року.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання особам, яким присвоєно почесне звання «Заслужений донор України» пільги на оплату житлово-комунальних послуг з січня по грудень 2020 року.

Доповідає: Воронецький Словян Ількович, начальник управління праці та соціального захисту населення

 1.  

Про надання громадянину Боголюбському Д.М. на облаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту з встановленням торгівельного павільйону по вул. Зарічанській – зупинка «вул. Зарічанська».

 1.  

Про відкриття нового тролейбусного маршруту № 4 «Катіон – Ракове».

 1.  

Про введення в експлуатацію зупинок громадського транспорту «Ринок» по Старокостянтинівському шосе (напрямок руху в місто) та «Катіон» по вул. Тернопільській (напрямок руху в місто).

Доповідає: Шепурев Сергій Валерійович, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми підвищення ефективності роботи та стратегічного розвитку комунальних підприємств м. Хмельницького на 2020-2022 роки.

Доповідає: Тришневський Едвард Юрійович, завідувач відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста

 1.  

Про затвердження переліку товаровиробників, яким надається часткове відшкодування участі у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Хмельницького на 2020 рік.

 1.  

Про затвердження детального плану території загальною площею 90,9324 га для індустріального парку по вул. Вінницьке шосе, 18 у м. Хмельницькому.

Доповідає: Новодон Оксана Юріївна, начальник управління економіки

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо внесення зміни до рішення двадцять сьомої сесії міської ради від 14.12.2018 № 13.

Доповідає: Герасимчук Леся Олександрівна, директор комунальної установи  Хмельницької міської ради «Агенція розвитку Хмельницького»

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Правил благоустрою території міста Хмельницького» у новій редакції.

Доповідає: Луков Олександр Васильович, начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін в рішення міської ради від 12.12.2012 № 18 із внесеними змінами.

Доповідає: Сідлецька Руслана Сигізмундівна, начальник управління торгівлі

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал».

Доповідає: Кавун Віталій Борисович, директор МКП «Хмельницькводоканал»

 1.  

Про змін до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради № 751 від 22.10.2015 року «Про надання дозволу на прийняття на баланс та обслуговування пам’ятників», до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради №77 від 12.02.2015 року «Про надання дозволу на прийняття на баланс та обслуговування СКП «Хмельницька міська ритуальна служба» братських могил.

Доповідає: Бортник Сергій Сергійович, начальник спеціалізованого комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба»

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання дозволу Хмельницькому комунальному підприємству «Спецкомунтранс» на отримання кредиту у формі овердрафту для поповнення обігових коштів.

Доповідає: Зімін Олександр Леонідович, директор КП «Спецкомунтранс»

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на 2020 рік.

Доповідає: Возборський Павло Васильович, директор КП «Південно-Західні тепломережі»

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання та каналізації побудованої Асоціацією «Регіонального будівництва Хмельниччини» та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі водопостачання побудованої приватним ремонтно-будівельним підприємством «Комунбуд» та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі дощової каналізації побудованої товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія Дністер ХХI» та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Доповідає: Поліщук Тетяна Миколаївна, начальник управління капітального будівництва

 1.  

Про демонтаж конструкцій зовнішньої реклами.

 1.  

Про проведення демонтажу тимчасового металевого гаража, що розташований біля житлового будинку по вул. Гагаріна, 1 та аварійних дерев’яних сараїв біля житлового будинку по вул. Грушевського, 26-26/1.

 1.  

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами (ТОВ «АТБ-Маркет»)

 1.  

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами (ТОВ «ЛЕТРЕЙД»)

Доповідає: Чорнієвич Олександр Богданович, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 13.02.2019 року № 32 зі змінами від 26.06.2019 року № 30, від 09.10.2019 року № 90.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо внесення змін до рішення тридцять другої сесії Хмельницької міської ради від 26.06.2019 року № 28.

 1.  

Про розгляд електронної петиції щодо закриття міського зоокуточка.

 1.  

Про створення комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста мережі дощової каналізації, побудованої приватним малим підприємством «Катрин», поза межами земельної ділянки по вул. Свободи, 16/1, 16/1 А»

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо внесення змін до Програми утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Хмельницького на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової десятої сесії Хмельницької міської ради від 29.12.2016 року № 6 зі змінами.

 1.  

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 22.11.2018 № 948 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» Хмельницької міської ради на передачу з балансу на баланс комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Озерна» Хмельницької міської ради приміщення виробничої бази за адресою: м. Хмельницький, проспект Миру, 71/3А» зі змінами.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про включення до переліку майна та об’єктів (будівель, споруд, приміщень), що перебуває у власності територіальної громади міста Хмельницького та знаходяться на балансі комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Озерна» Хмельницької міської ради, нерухомого майна.

 1.  

Про надання дозволу на безоплатну передачу з балансу на баланс управління житлово-комунального господарства від об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Проскурівська 45» проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт (заміна) ліфта в будинку по вул. Проскурівській, 45 (під’їзд IV) в м. Хмельницькому.

 1.  

Про створення комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста мережі зливових і талих вод, які побудовані поза межами земельної ділянки по вул. П. Мирного, 1 товариства з обмеженою відповідальністю «Центр Проспект».

Доповідає: Новачок Василь Пилипович, начальник управління житлово-комунального господарства

 1.  

Про проведення фотоконкурсу «Різдвяний Хмельницький».

 1.  

Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради.

 1.  

Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради.

 1.  

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 28.07.2016 р. № 540.

Доповідає: Сабій Юлія Сергіївна, керуючий справами виконавчого комітету

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!