Рішення міської ради

Про місцеву ініціативу мешканців будинків по вул. Камۥянецькій, 68, 72, вул. Володимирській, 104/1, 110

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятої сесії

№64 від 30.03.2011 р.

 

 

Про місцеву ініціативу мешканців будинків по вул. Камۥянецькій, 68, 72, вул. Володимирській, 104/1, 110

 

Розглянувши місцеву ініціативу мешканців будинків по вул Камۥянецькій, 68, 72, вул. Володимирській, 104/1, 110 щодо заборони будівництва житлового будинку для священнослужителів за адресою вул. Володимирська, 104 А, зважаючи на те, що термін дії архітектурно-планувального завдання завершився 29.01.2011 року та враховуючи пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Статутом територіальної громади міста, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати місцеву ініціативу мешканців будинків по вул Камۥянецькій, 68, 72, вул. Володимирській, 104/1, 110 в частині заборони будівництва житлового будинку для священнослужителів по вул. Володимирській, 104 А.

2. Визнати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку до рішення виконавчого комітету від 25.01.2007 року №74 “Про надання дозволу на будівництво об’єктів містобудування, реконструкцію з добудовою та внесення змін в рішення виконавчого комітету з видачею забудовникам архітектурно-планувальних завдань та технічних умов на проектування”.

3. Доручити департаменту архітектури містобудування та земельних ресурсів в місячний термін запропонувати забудовникам іншу альтернативну земельну ділянку під будівництво житлового будинку для священнослужителів Хмельницької єпархії Української православної церкви.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та департамент архітектури містобудування та земельних ресурсів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С.Мельник

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!