Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу майна в тимчасове безоплатне користування

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення четвертої сесії

№13 від 27.01.2016 р.

 

Про надання дозволу на передачу майна в тимчасове безоплатне користування

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись рішенням 28-ї сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького» та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету на передачу в тимчасове безоплатне користування Головному управлінню Національної поліції у Хмельницькій області майна, згідно з додатком, терміном на 2 роки.

2. Виконавчому комітету Хмельницької міської ради укласти договір тимчасового безоплатного користування з Головним управлінням Національної поліції у Хмельницькій області.

3. Уповноважити керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради укласти та підписати вищевказаний договір.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій та відділ бухгалтерського обліку, планування та звітності виконавчого комітету міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 27.01.2016р. №13

Перелік

майна, що передається в тимчасове безоплатне користування Головному управлінню Національної поліції у Хмельницькій області

п/п

Назва майна

К-сть

Вартість

1.

Бінокль Delta Optical Forest II 12x50

1

3900,00

2.

Відео інспекційний ендоскоп micro CA - 300

1

15526,51

3.

Металошукач Carrett AT Pro International Special

1

17040,00

4.

Котушка Nel Tornado для AT Pro

1

2999,00

 

Секретар міської ради М.Кривак

File link
Розмір: 188 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!