Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в суборенду частин нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять дев’ятої сесії

№13 від 04.03.2020 р.

 

Про надання дозволу на передачу в суборенду частин нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл:

1.1 фізичній особі-підприємцю Зубку Володимиру Герасимовичу на передачу в суборенду фізичній особі-підприємцю Сидоровій Катерині Олексіївні частини нежитлового приміщення по вул.Кам’янецькій,109 площею 10,0 кв.м для надання перукарських послуг терміном по 20.02.2021 року;

1.2 товариству з обмеженою відповідальністю «Валері» на передачу в суборенду фізичній особі-підприємцю Рудковському Андрію Євгеновичу частини нежитлового приміщення по вул.Старокостянтинівське шосе,17/1 площею 33,7 кв.м, в тому числі 20,0 кв.м під магазин непродовольчих товарів та 13,7 кв.м під склад терміном по 03.09.2022 року.

2. Орендарям внести відповідні зміни в договори оренди, укласти угоди про суборенду частин приміщень та надати їх копії управлінню комунального майна та отримувачам коштів.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!