Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Ранковій,1

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№33 від 27.12.2017 р.

 

Про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Ранковій,1

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Присяжнюк Любові Іванівні на передачу фізичній особі-підприємцю Присяжнюку Дмитру Сергійовичу в суборенду частини нежитлового приміщення по вул.Ранковій,1 загальною площею 60,0 кв.м для торгівлі продовольчими товарами, крім товарів підакцизної групи, терміном по 01.06.2022 року.

2. Орендарю внести відповідні зміни в договір оренди, укласти угоду про суборенду частини приміщення та надати її копію управлінню комунального майна та отримувачу коштів.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!