Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежитлового приміщення по провул.Пушкіна,11

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення восьмої сесії

№18 від 21.09.2016 р.

 

Про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежитлового приміщення по провул.Пушкіна,11

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “ОЛІМП-ІНВЕСТГРУП” на передачу Хмельницькій територіальній організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в суборенду частини нежитлового приміщення по провул.Пушкіна,11 корисною площею 37,5 кв.м (загальною площею 40,5 кв.м) для розміщення офісу (громадської приймальні) строком на один рік.

2. Орендарю внести відповідні зміни в договір оренди, укласти угоду про суборенду частини приміщення та надати її копію управлінню комунального майна та отримувачу коштів.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!