Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в тимчасове безоплатне користування 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області пожежного автомобіля (автоцистерна пожежна АЦ-8-60 на

Іконка документу Microsoft Office Завантажити (210.86 КБ)

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення одинадцятої сесії

№83 від 25.01.2017 р.

 

Про надання дозволу на передачу в тимчасове безоплатне користування 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області пожежного автомобіля (автоцистерна пожежна АЦ-8-60 на шасі МАЗ 5516)

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Собко А.І., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Житлово-експлуатаційній конторі №5 міста Хмельницького (О.Забурмеха) на передачу в тимчасове безоплатне користування 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області пожежного автомобіля (автоцистерна пожежна АЦ-8-60 на шасі МАЗ 5516) загальною вартістю 2690000,00 грн. з ПДВ (два мільйони шістсот дев’яносто тисяч).

2. Житлово-експлуатаційній конторі №5 міста Хмельницького (О.Забурмеха) та 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області (О.Свірчук) укласти договір тимчасового безоплатного користування.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!