Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в тимчасове безоплатне користування катера «ЧІБІС»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№22 від 20.09.2017 р.

 

Про надання дозволу на передачу в тимчасове безоплатне користування катера «ЧІБІС»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись рішенням 28-ї сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Хмельницькій міській комунальній аварійно-рятувальній службі на водних об’єктах на передачу в тимчасове безоплатне користування Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області катера «ЧІБІС», державний номер УХП-29К, балансовою вартістю 2774 гривень (дві тисячі сімсот сімдесят чотири гривні 00 копійок), терміном на 2 роки.

2. Хмельницькій міській комунальній аварійно-рятувальній службі на водних об’єктах (Д.Папаш) укласти договір тимчасового безоплатного користування.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!