Рішення міської ради

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять четвертої сесії

№8 від 16.10.2023 р.

 

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Здійснити поділ земельної ділянки по вул.Свободи,2б, кадастровий номер 6810100000:03:003:0041, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ-03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, площею 5000 м2 на земельну ділянку №1 площею 1245 м2, земельну ділянку №2 площею 120 м2 та земельну ділянку №3 площею 3635 м2.

2. Доручити Управлінню земельних ресурсів замовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

3. Після розроблення технічної документації із землеустрою подати її на погодження Хмельницькій міській раді.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука і Управління земельних ресурсів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!