Рішення міської ради

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять другої сесії

№49 від 04.07.2018 р.

 

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянці Шевчук Вірі Броніславівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по прв.Першотравневому,16-А площею 1000 кв.м. кадастровий номер 6810100000:03:005:0469 зі зміною цільового призначення з «для городництва - землі сільськогосподарського призначення» на “для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення”.

2. Надати громадянину Мацьосі Ігорю Михайловичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Гуменюка,4, площею 563 кв.м. кадастровий номер 6810100000:21:002:0154 зі зміною цільового призначення з «для городництва - землі сільськогосподарського призначення» на “для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення”.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!