Рішення міської ради

Про надання дозволу на тимчасову зміну організації дорожнього руху по вул. Проскурівського підпілля

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятнадцятої сесії

№61 від 29.02.2012 р.

 

 

Про надання дозволу на тимчасову зміну організації дорожнього руху по вул. Проскурівського підпілля

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Законом України “Про дорожній рух”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства на тимчасову зміну організації дорожнього руху в якості експерименту до 1 вересня 2012 року, а саме: змінити напрямок одностороннього руху по вул. Проскурівського підпілля на ділянці від вул. Подільської до вул. Соборної, дозволивши рух транспортних засобів з боку вул. Подільської та заборонивши рух транспортних засобів з боку вул. Соборної, згідно схеми, погодженої із Державтоінспекцією.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова та управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Міський голова С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!