Рішення міської ради

Про надання дозволу навчально-виховному комплексу №10 м.Хмельницького на передачу в тимчасове безоплатне користування громадській організації «Два крила» спортивного майданчика по вул.Водопровідній,9А

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№14 від 20.09.2017 р.

 

Про надання дозволу навчально-виховному комплексу №10 м.Хмельницького на передачу в тимчасове безоплатне користування громадській організації «Два крила» спортивного майданчика по вул.Водопровідній,9А

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 року №11 «Про впорядкування управління об'єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», з метою створення першого в місті розвиваючого простору для дітей з особливими потребами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл навчально-виховному комплексу №10 м.Хмельницького на передачу в тимчасове безоплатне користування у вільний від навчального-виховного процесу час спортивного майданчика по вул.Водопровідній,9А, загальною площею 726 кв.м. громадській організації «Два крила», строком на десять років, для проведення занять для дітей з особливими потребами із влаштуванням на ньому штучного покриття та встановленням спеціального обладнання за рахунок власних коштів.

2. Навчально-виховному комплексу №10 м.Хмельницького (Грищук В.Д.) та громадській організації «Два крила» (Фарващук А.В.) укласти договір тимчасового безоплатного користування згідно з чинним законодавством.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!