Рішення міської ради

Про надання громадянці дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай)

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять четвертої сесії

№32 від 10.02.2023 р.

 

 

Про надання громадянці дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай)

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, заяву громадянина, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука і управління земельних ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  О. СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від  10.02.2023 р. №32

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Номер земельної частки (паю)

Площа, м2

Підстава

1.

АСМОЛОВСЬКА Наталія Миколаївна

Хмельницька обл., Хмельницький р-н,

за межами населених пунктів старостинського округу з центром у селі Копистин Хмельницької міської територіальної громади

199-Б

712-Б

599-Б

4838

3839

967

сертифікат на право на земельну частку (пай) ХМ № 0167611 від 23.12.1996

свідоцтво про право на спадщину за законом від 16.02.2022 № 547

витяг з протоколу засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 11.01.2023 № 47

 

Секретар міської ради В. ДІДЕНКО

Начальник управління правового забезпечення та представництва Л. ДЕМЧУК

Начальник управління земельних ресурсів  Л. МАТВЕЄВА

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!