Рішення міської ради

Про надання матеріальної допомоги Петраківському П.С.

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятнадцятої сесії

№74 від 31.05.2017 р.

 

Про надання матеріальної допомоги Петраківському П.С.

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням позачергової десятої сесії міської ради від 29.12.2016 №12 “Про бюджет міста Хмельницького на 2017 рік”, рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.04.2012 №321 “Про затвердження порядку надання і розміри одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян” зі змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати матеріальну допомогу за рахунок відповідних призначень загального фонду міського бюджету в сумі 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень Петраківському Петру Станіславовичу, який проживає за адресою: …, на лікування сина – Петраківського Олександра Петровича, Героя України, учасника АТО.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення (Л.Гоцька) кошти перерахувати на рахунок Петраківського П.С. ….

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!