Рішення міської ради

Про надання місцевої гарантії у 2020 році

 

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№24 від 08.12.2020 р.

 

Про надання місцевої гарантії у 2020 році

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до статті 17 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2012 №541 «Про затвердження Порядку надання місцевих гарантій», рішення 35-ї сесії міської ради від 11.12.2019 року №6 «Про бюджет міста Хмельницького на 2020 рік» (з врахуванням змін згідно рішення позачергової 46-ї сесії міської ради від 07.10.2020 року №1), рішення 44-ї сесії міської ради від 28.08.2020 року №9 «Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації Проєкту модернізації інфраструктури твердих побутових відходів у м.Хмельницькому та надання місцевої гарантії у 2020 році», враховуючи наказ Міністерства фінансів України від 06.11.2020 року №682 «Про погодження Обсягу та умов надання місцевої гарантії Хмельницькою міською радою у 2020 році» та рішення Антимонопольного комітету України від 03.09.2020 року №573-р «Про визнання підтримки суб’єкта господарювання, зазначеної у повідомленні, такою, що є допустимою державною допомогою відповідно до Закону», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати Європейському банку реконструкції та розвитку (надалі – ЄБРР) місцеву гарантію Хмельницької міської ради для забезпечення умов виконання боргових зобов’язань Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» (далі ХКП «Спецкомунтранс», місцезнаходження: вул.Толстого,1, м.Хмельницький, Хмельницька область, Україна, 29008) за кредитним договором з Європейським банком реконструкції та розвитку, на наступних умовах:

1.1. Назва інвестиційного проєкту, для виконання (реалізації) якого залучається кредит під місцеву гарантію - «Модернізація інфраструктури твердих побутових відходів у м.Хмельницькому».

1.2. Обсяг та валюта кредиту - до 28 500 000 (двадцять вісім мільйонів п’ятсот тисяч) євро.

1.3. Строк кредиту - 13 років з дати набрання чинності кредитного договору між ХКП «Спецкомунтранс» та ЄБРР, упродовж яких кредит має бути повністю погашений двадцятьма рівними піврічними платежами, що сплачуються після завершення пільгового періоду, що становить три роки.

1.4. Відсоткова ставка за користування залученими коштами: 6-місячна Європейська міжбанківська ставка пропозиції (EURIBOR) плюс маржа у розмірі не більше 5,75% з можливістю зниження залежно від кредитного рейтингу м.Хмельницького, результатів діяльності ХКП «Спецкомунтранс» та досягнення позичальником фінансових коефіцієнтів, які є задовільними для ЄБРР.

1.5. Сплата відсотків здійснюється кожні шість місяців у строки та згідно з умовами, встановленими кредитним договором між ХКП «Спецкомунтранс» та ЄБРР.

1.6. Погашення кредиту та відсотків за користування кредитними коштами здійснюється за рахунок коштів ХКП «Спецкомунтранс».

1.7. Відповідно до рішення 44-ї сесії міської ради від 28.08.2020 року №9 «Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації Проєкту модернізації інфраструктури твердих побутових відходів у м.Хмельницькому та надання місцевої гарантії у 2020 році»:

1.7.1. Строк надання місцевої гарантії на період дії кредитного договору, але у будь-якому разі до повного виконання зобов’язань Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс»  за кредитним договором.

1.7.2. Місцева гарантія надається у розмірі всіх зобов’язань Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» відповідно до кредитного договору.

1.7.3. Надання майнового або іншого забезпечення виконання зобов’язань за надання місцевої гарантії не здійснюється.

1.7.4. Для Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» плата за отримання місцевої гарантії  у розмірі 1 грн на місяць на весь період дії договору гарантії.

2. Затвердити Договір гарантії, відшкодування та підтримки проєкту між Хмельницькою міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку від 23 листопада 2020 року (додається).

3. Доручити фінансовому управлінню Хмельницької міської ради щорічно протягом строку дії Договору гарантії передбачати в бюджеті міста Хмельницького кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов’язань за Договором гарантії перед Європейським банком реконструкції та розвитку відповідно до умов статті 17 Бюджетного кодексу України.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука та фінансове управління Хмельницької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 137.19 КБ
Формат: rtf
File link
Розмір: 137.14 КБ
Формат: rtf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!