Рішення міської ради

Про надання одноразової грошової допомоги

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцятої сесії

№10 від 31.10.2022 р.

 

Про надання одноразової грошової допомоги

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням десятої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2021 №7 «Про бюджет Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік», рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.01.2019 №60 «Про затвердження Порядку надання і розміри одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян» зі змінами, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати одноразову грошову допомогу за рахунок відповідних призначень загального фонду бюджету міської територіальної згідно додатку.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення (Л.Гоцька) забезпечити виплату одноразової грошової допомоги на рахунки одержувачів.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 31.10.2022 року №10

Список

громадян Хмельницької міської територіальної громади

п/п

ПІБ

Сума

1

КОВАЛЬ АННА МИКОЛАЇВНА

50000,00

2

КОВАЛЬ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

50000,00

   

100000,00

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО

Начальник управління С.ВОРОНЕЦЬКИЙ

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!