Рішення міської ради

Про надання повноважень на залучення коштів під державні гарантії

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять шостої сесії

№1 від 24.07.2013 р.

 

Про надання повноважень на залучення коштів під державні гарантії

 

Розглянувши пропозицію міського голови, враховуючи клопотання управління житлово-комунального господарства, МКП “Хмельницькводоканал”, ХКП “Електротранс”, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2013р. №404 «Деякі питання здійснення головними розпорядниками бюджетних коштів капітальних видатків понад обсяги встановлених бюджетних призначень», з метою залучення коштів під державні гарантії для фінансування проектів “Будівництво водогону від с.Чернелівка Красилівського району до м.Хмельницького (2 черга)”, “Модернізація технологічного обладнання головної каналізаційно-насосної станції м.Хмельницького (реконструкція машинної зали головної каналізаційно-насосної станції і заміна трьох насосних агрегатів)”, “Програма розвитку міського електротранспорту в м.Хмельницькому на 2008-2015 роки” та “Заміна ліфтів в житлових будинках в м.Хмельницькому”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати повноваження управлінню житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради на залучення коштів під державну гарантію в сумі 30 млн.грн. на 10 років з відсотковою ставкою за користування залученими коштами не вище 10 відсотків річних для завершення реалізації проекту “Будівництво водогону від с.Чернелівка Красилівського району до м.Хмельницького (2 черга)” понад обсяги встановлених бюджетних призначень.

2. Надати повноваження управлінню житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради на залучення коштів під державну гарантію в сумі 14,1 млн.грн. на 10 років з відсотковою ставкою за користування залученими коштами не вище 10 відсотків річних для завершення реалізації проекту “Модернізація технологічного обладнання головної каналізаційно-насосної станції м.Хмельницького (реконструкція машинної зали головної каналізаційно-насосної станції і заміна трьох насосних агрегатів)” понад обсяги встановлених бюджетних призначень.

3. Надати повноваження управлінню житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради на залучення коштів під державну гарантію в сумі 80 млн.грн. на 10 років з відсотковою ставкою за користування залученими коштами не вище 10 відсотків річних для реалізації проекту “Програма розвитку міського електротранспорту в м.Хмельницькому на 2008-2015 роки” понад обсяги встановлених бюджетних призначень.

4. Надати повноваження управлінню житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради на залучення коштів під державну гарантію в сумі 2,5 млн.грн. на 10 років з відсотковою ставкою за користування залученими коштами не вище 10 відсотків річних для реалізації проекту “Заміна ліфтів в житлових будинках в м.Хмельницькому” понад обсяги встановлених бюджетних призначень.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!