Рішення міської ради

Про надання земельної ділянки в постійне користування юридичній особі

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцятої сесії

№7 від 22.06.2023 р.

 

Про надання земельної ділянки в постійне користування юридичній особі

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати в постійне користування Релігійній організації «Хмельницький Свято-Покровський кафедральний собор Православної церкви України» земельну ділянку площею 0,3858 га, кадастровий номер 6810100000:01:008:1038 по вул. Володимирській, 113, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ - 03.04-для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука і Управління земельних ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!