Рішення міської ради

Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Цапу Володимиру Антоновичу та житлово-будівельному кооперативу “Озерний-3” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі водопостачання та мережі каналізаційних стоків та змен

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення четвертої сесії

№50 від 27.01.2016 р.

 

Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Цапу Володимиру Антоновичу та житлово-будівельному кооперативу “Озерний-3” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі водопостачання та мережі каналізаційних стоків та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та клопотання фізичної особи-підприємця Цапа Володимира Антоновича та житлово-будівельного кооперативу “Озерний-3”, керуючись Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 №23 із внесеними змінами та доповненнями, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду фізичній особі-підприємцю Цапу Володимиру Антоновичу та житлово-будівельному кооперативу “Озерний-3” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі водопостачання довжиною 157,6 м та мережі каналізаційних стоків довжиною 156 м, які побудовані відповідно до технічних умов №4 від 09.01.2008 поза межами земельної ділянки по вул.Озерній,3 (договір оренди землі №545-01-2014/6080222 від 20.06.2014), у зв'язку із будівництвом 126 квартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями (ІІ черга).

2. Зменшити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури, яка підлягає сплаті фізичній особі-підприємцю Цапу Володимиру Антоновичу та житлово-будівельному кооперативу “Озерний-3”, згідно з договором від 22.04.2015 №36, на кошторисну вартість мережі водопостачання та мережі каналізаційних стоків, що становить 216 162 гривень та внести відповідні зміни в договір пайової участі після затвердження актів приймання-передачі.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука, заступника міського голови А.Бондаренка, управління житлово-комунального господарства та управління капітального будівництва.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 208 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 208 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!