Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади автомобіля, який належить на праві власності Рикуну В.А.

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять першої сесії

№10 від 25.11.2022 р.

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади автомобіля, який належить на праві власності Рикуну В.А.

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та депутата міської ради С.Болотнікова, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 №17 «Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади» зі змінами, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади автомобіля RENAULT TRAFIK (рік випуску 2006, реєстраційний номер ВХ 5941 ВН, шасі VF1FLBCB66V271244), який належить на праві власності громадянину Рикуну Віктору Афанасійовичу.

2. Передати названий автомобіль комунальному підприємству «Навчально-тренувальний центр Хмельницької міської територіальної громади» у господарське відання.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сабій Ю.С. та господарський відділ.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв'язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!