Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж газопостачання та про передачу в постійне безоплатне користування ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” зовнішніх мереж газопостача

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять четвертої сесії

№13 від 24.04.2013 р.

 

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж газопостачання та про передачу в постійне безоплатне користування ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” зовнішніх мереж газопостачання

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж газопостачання до житлового будинку по вул.Раскової,2а ОСББ “Гарант Сервіс”, за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність, згідно з додатком.

2. Передати в постійне безоплатне користування (з прийняттям на баланс) ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” зовнішні мережі газопостачання до житлового будинку по вул.Раскової,2а, після затвердження виконавчим комітетом міської ради акта приймання-передачі їх у комунальну власність територіальної громади міста.

3 Дозволити управлінню житлово-комунального господарства укласти з ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” договір про постійне безоплатне користування зовнішніми мережами газопостачання до житлового будинку по вул.Раскової,2а.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та на управління житлово-комунального господарства.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Міський голова  С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №13

ПЕРЕЛІК

зовнішніх мереж газопостачання до житлового будинку по вул.Раскової,2а ОСББ “Гарант Сервіс”

 

№ з/п

Найменування об’єктів

Од. вимір.

Кількість

Зовнішні мережі газопостачання (рік вводу - 2009 рік)

1

Газопровід середнього тиску діаметр 63 мм

(ПЕ)

м

178

2

Газопровід низького тиску діаметр 63 мм

(ПЕ)

м

89

3

Газопровід низького тиску діаметр 90 мм

(ПЕ)

м

35

4

Шафа розподільча ШРП №507

шт

1

 

Начальник управління житлово-комунального господарства О.Шаповал

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!