Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста споруди газопостачання до житлового будинку по вул.Примакова,52 ОСББ “Прима-52” та про передачу в постійне безоплатне користування ПАТ по газопостачанню та газифі

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№18 від 12.06.2013 р.

 

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста споруди газопостачання до житлового будинку по вул.Примакова,52 ОСББ “Прима-52” та про передачу в постійне безоплатне користування ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” споруди газопостачання

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста споруди газопостачання ШРП №166 з РД-32 до житлового будинку по вул.Примакова,52 ОСББ “Прима-52”, за умови використовувати її за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.

2. Передати в постійне безоплатне користування (з прийняттям на баланс) ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” споруди газопостачання ШРП №166 з РД-32 до житлового будинку по вул.Примакова,52, після затвердження виконавчим комітетом міської ради акта приймання-передачі її у комунальну власність територіальної громади міста.

3. Дозволити управлінню житлово-комунального господарства укласти з ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” договір про постійне безоплатне користування спорудою газопостачання ШРП №166 з РД-32 до житлового будинку по вул.Примакова,52.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та на управління житлово-комунального господарства.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального  господарства.

 

Міський голова   С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!