Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста квартир

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової десятої сесії

№14 від 29.12.2016 р.

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста квартир

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішенням сорок другої сесії міської ради №17 від 17.09.2014 року «Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів в комунальну власність міста», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста чотирикімнатної квартири №65, загальною площею 143,3 кв.м та трикімнатної квартири №66, загальною площею 149,4 кв.м по вул.Толстого,7, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області в особі Хмельницької обласної ради для забезпечення житлом винятково поранених під час антитерористичної операції на сході України військовослужбовців, працівників Збройних сил України, військовозобов’язаних та резервістів, призваних за мобілізацією до Збройних сил України, яким встановлено інвалідність І чи ІІ групи, а також сімей загиблих (померлих) під час антитерористичної операції на сході України військовослужбовців, працівників Збройних сил України, військовозобов’язаних та резервістів, призваних за мобілізацією до Збройних сил України та учасників бойових дій в антитерористичній операції, які потребують поліпшення житлових умов згідно з чинним законодавством України.

2. Виконавчому комітету розглянути питання щодо надання вищезгаданих квартир винятково пораненим під час антитерористичної операції на сході України військовослужбовцям, працівникам Збройних сил України, військовозобов’язаним та резервістам, призваних за мобілізацією до Збройних сил України, яким встановлено інвалідність І чи ІІ групи, а також сім’ям загиблих (померлих) під час антитерористичної операції на сході України військовослужбовців, працівників Збройних сил України, військовозобов’язаних та резервістів, призваних за мобілізацією до Збройних сил України та учасникам бойових дій в антитерористичній операції, які потребують поліпшення житлових умов згідно з чинним законодавством України.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука, відділ обліку та розподілу житлової площі.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!