Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання та водовідведення побудованих приватним малим підприємством “Катрин” та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять шостої сесії

№31 від 24.12.2019 р.

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання та водовідведення побудованих приватним малим підприємством “Катрин” та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання приватного малого підприємства “Катрин”, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 №23 із внесеними змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мереж водопостачання довжиною 184 м.п. та водовідведення довжиною 110 м.п., побудованих приватним малим підприємством “Катрин”, відповідно до технічних умов від 21.04.2015 №105, поза межами земельних ділянок по вул.Свободи,16/1,16/1А, загальною кошторисною вартістю 420 547 (чотириста двадцять тисяч п’ятсот сорок сім) гривень.

2. Зменшити розмір коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, яка підлягає сплаті приватним малим підприємством “Катрин”, відповідно до договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького від 13.02.2018 №26 (розмір пайової участі 727 846 (сімсот двадцять сім тисяч вісімсот сорок шість) гривень) на суму 325 700 (триста двадцять п’ять тисяч сімсот) гривень та від 13.02.2018 №24 (розмір пайової участі 628 592 (шістсот двадцять вісім тисяч п’ятсот дев’яносто дві) гривні) на суму 94 847 (дев’яносто чотири тисячі вісімсот сорок сім) гривень, що сумарно становить загальну кошторисну вартість 420 547 (чотириста двадцять тисяч п’ятсот сорок сім) гривень збудованих мереж та внести відповідні зміни в договори пайової участі після затвердження актів приймання - передачі.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління капітального будівництва.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!