Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання, побудованих приватною фірмою «Діта» та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять дев’ятої сесії

№64 від 04.03.2020 р.

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання, побудованих приватною фірмою «Діта» та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 №23 із внесеними змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі водопостачання довжиною 78 м.п., побудованих приватною фірмою «Діта», відповідно до технічних умов від 10.09.2015 №258, поза межами земельної ділянки по вул.Старокостянтинівське шосе,2/1Н, загальною кошторисною вартістю 267 970 (двісті шістдесят сім тисяч дев’ятсот сімдесят) гривень.

2. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі водопостачання довжиною 293 м.п., побудованих приватною фірмою «Діта», відповідно до технічних умов від 18.12.2007 №296, поза межами земельної ділянки по вул.Інститутській,6-В, загальною кошторисною вартістю 270673 (двісті сімдесят тисяч шістсот сімдесят три) гривні.

3. Зменшити розмір коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, яка підлягає сплаті приватною фірмою «Діта», відповідно до договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького від 28.12.2017 №252 (розмір пайової участі 838 125 (вісімсот тридцять вісім тисяч сто двадцять п’ять) гривень), на загальну кошторисну вартість 538 643 (п’ятсот тридцять вісім тисяч шістсот сорок три) гривні та внести відповідні зміни в договір пайової участі після затвердження актів приймання – передачі.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління капітального будівництва.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!