Проекти рішень міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі зовнішнього освітлення вул.Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»)

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі зовнішнього освітлення вул.Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»)

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», рішенням сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014р. №17 «Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об'єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об'єктів в комунальну власність міста»  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі зовнішнього освітлення вул. Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»), за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність, згідно з додатком.

2. Відповідальність за  виконання  рішення  покласти  на   заступника  міського  голови  А.НЕСТЕРУКА та управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від __________№ _____

Перелік

мережі зовнішнього освітлення вул.Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»)

з/п

Найменування об’єктів

Од. вимір.

Кількість

Мережі зовнішнього освітлення 

1

Кронштейн кріплення світильника

шт.

9 шт.

2

Світильник Лед-50

шт.

9 шт.

3

Шафа обліку

шт.

1 шт.

4

Кабель СІП 2*16

м.

450 м.

 

Секретар міської ради М.КРИВАК

Начальник управління житлово-комунального господарства В.НОВАЧОК

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!