Рішення міської ради

Про надання згоди на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття, збереження, використання, складування та перенесення ґрунту

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять сьомої сесії

№12 від 06.02.2020 р.

 

Про надання згоди на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття, збереження, використання, складування та перенесення ґрунту

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради А.Кветко та клопотання управління капітального будівництва, департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, земельних відносин, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про охорону земель», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати управлінню капітального будівництва, департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів згоду на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття, збереження та використання ґрунту на земельній ділянці по вул.Прибузькій,7/3А, загальною площею 2,5000 га, кадастровий номер №6810100000:01:002:0001, цільове призначення: 07.02 для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (під будівництво Льодового палацу) — землі рекреаційного призначення.

2. Місцем складування для тимчасового збереження знятого шару ґрунту із вищевказаної земельної ділянки, визначити прилеглі території, які межують з даною земельною ділянкою та знаходяться у власності територіальної громади міста Хмельницького, в особі Хмельницької міської ради.

3. Управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів використати знятий шар ґрунту для благоустрою територій об’єкта будівництва та міста Хмельницького.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління капітального будівництва.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!