Рішення міської ради

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «ПІ-К» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №13 по вул.Свободи, 7Б/1 в рахунок сплати коштів пайової участі у створенні і розвитку інжен

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дванадцятої сесії

№42 від 09.11.2011 р.

 

 

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «ПІ-К» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №13 по вул.Свободи, 7Б/1 в рахунок сплати коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького та на виконання договору №20 від 24.02.2011р.

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста та звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ПІ-К», керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «ПІ-К» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №13 по вул.Свободи,7Б/1 загальною площею 101,3 кв.м та вартістю 530349 (п’ятсот тридцять тисяч триста сорок дев’ять) гривень в рахунок сплати коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького в сумі 518787 (п’ятсот вісімнадцять тисяч сімсот вісімдесят сім) гривень в зв’язку із завершенням будівництва 77-квартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями (І черга будівництва) за зазначеною адресою, та на виконання договору від 24.02.2011р. №20.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови  І.Прокопця та управління капітального будівництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!