Рішення міської ради

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «Укрстандарт» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання та каналізації та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№66 від 27.12.2017 р.

 

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «Укрстандарт» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання та каналізації та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Укрстандарт» та управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, керуючись Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 №23 із внесеними змінами та доповненнями, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «Укрстандарт» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі водопостачання довжиною 59,5 м.п. та мережі каналізації довжиною 319,5 м.п, які побудовані відповідно до технічних умов №254 від 01.09.2015 поза межами земельної ділянки по вул.Ланова,16Б, загальною кошторисною вартістю 554 065 (п’ятсот п’ятдесят чотири тисячі шістдесят п’ять) гривень, у зв'язку із будівництвом 70-ти квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами.

2. Зменшити розмір коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, яка підлягає сплаті товариством з обмеженою відповідальністю «Укрстандарт» та управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області, відповідно до договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького від 18.01.2017 №12 (розмір пайової участі 759 919 (сімсот п’ятдесят дев’ять тисяч дев’ятсот дев’ятнадцять) гривень) в сумі 554 065 (п’ятсот п’ятдесят чотири тисячі шістдесят п’ять) гривень та внести відповідні зміни в договір пайової участі після затвердження актів приймання-передачі.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука, заступника міського голови А.Бондаренка, управління житлово-комунального господарства та управління капітального будівництва.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!