Рішення міської ради

Про надання згоди житлово-будівельному кооперативу “Престижний” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста об'єктів інженерної інфраструктури та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальн

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення четвертої сесії

№51 від 27.01.2016 р.

 

Про надання згоди житлово-будівельному кооперативу “Престижний” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста об'єктів інженерної інфраструктури та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та клопотання житлово-будівельного кооперативу “Престижний”, керуючись Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 №23 із внесеними змінами та доповненнями, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду житлово-будівельному кооперативу “Престижний” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького об'єктів інженерної інфраструктури, побудованих відповідно до технічних умов №205 від 21.10.2014, поза межами земельної ділянки по вул.Городній,7/2, (договір суборенди земельної ділянки від 16.07.2014), у зв'язку із будівництвом щільної забудови житлових будинків:

- розподільчого вузла з регулятором тиску з відключаючими засувками і повітровідвідником по вул.Курчатова;

- поворотного та поворотно-дискового затворів по вул.Комунарів (вул.Героїв Крут).

2. Зменшити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури, яка підлягає сплаті житлово-будівельним кооперативом “Престижний” згідно з договором від 18.08.2015 №69, на кошторисну вартість об'єктів інженерної інфраструктури по вул.Курчатова та по вул.Комунарів (вул.Героїв Крут), що становить 534 786 гривень та внести відповідні зміни в договір пайової участі після затвердження актів приймання-передачі.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука, заступника міського голови А. Бондаренка, управління житлово-комунального господарства та управління капітального будівництва.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 207 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 208 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!