Рішення міської ради

Про передачу у власність земельної ділянки громадянину для ведення садівництва

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять четвертої сесії

№24 від 24.04.2013 р.

 

 

Про передачу у власність земельної ділянки громадянину для ведення садівництва

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, беручи до уваги, що землевпорядна документація, додана до проекту рішення, замовлена та розроблена до 01.01.2013р., а саме до набрання чинності змін до земельного законодавства, якими передбачено надання органами місцевого самоврядування дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати у власність земельну ділянку для ведення садівництва – землі сільськогосподарського призначення громадянину згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №24

СПИСОК

громадян, земельні ділянки яким передаються у власність для ведення садівництва – землі сільськогосподарського призначення:

№ п\п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Площа, м2

Підстава

1.

ШВЕЦЬ Олександр Володимирович

Обслуговуючий кооператив “Керамік”

6810100000:36:001:0320

1200

протокол загальних зборів садівничого товариства “Керамік” від 08.10.2005р. №3

 

Завідуюча юридичним відділом  Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи  С.Самишкін

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!