Рішення міської ради

Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№32 від 27.12.2017 р.

 

Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлові приміщення міської комунальної власності з орендною платою 1 грн. в рік (без ПДВ) строком на два роки та одинадцять місяців:

1.1. по вул.Гагаріна,18 корисною площею 113,1 кв.м (загальною площею 150,0 кв.м) для розміщення відділу роботи із зверненнями громадян;

1.2. по вул.Проскурівського підпілля,71 корисною площею 42,1 кв.м (загальною площею 56,4 кв.м) для розміщення відділу охорони праці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці;

1.3. по вул.Кам‘янецькій,2 корисною площею 50,6 кв.м (загальною площею 75,1 кв.м) для розміщення архіву управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради;

1.4. по вул.Соборній,16 корисною площею 138,1 кв.м (загальною площею 210,8 кв.м) для розміщення управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради, та отримувачам коштів за оренду вказаних нежитлових приміщень укласти договори оренди відповідно до чинного законодавства.

3. Орендарю відповідно до чинного законодавства укласти договори оренди та договори з надавачами комунальних послуг, приймати участь в благоустрої міста: озелененні, ремонті твердого покриття доріг, тротуарів, майданчиків.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!