Рішення міської ради

Про передачу в погодинне тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності в будівлі навчально-виховного комплексу №7 м.Хмельницького по вул.Курчатова,4/3

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№16 від 25.10.2017 р.

 

Про передачу в погодинне тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності в будівлі навчально-виховного комплексу №7 м.Хмельницького по вул.Курчатова,4/3

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в погодинне тимчасове безоплатне користування громадській організації “Спортивно-оздоровчий клуб “Новатор” нежитлове приміщення міської комунальної власності в будівлі навчально-виховного комплексу №7 м.Хмельницького корисною площею 276,6 кв.м (загальною площею 295,0 кв.м) по вул.Курчатова,4/3 для проведення тренувального процесу з футболу та оздоровчих занять з учнями строком на два роки.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачам приміщень укласти договори користування без оплати за користування нежитловими приміщеннями згідно з чинним законодавством.

3. Користувачу укласти договори на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачем будівлі, використовувати приміщення за цільовим призначенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!